Ana sayfa

YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Yuwei Filter Equipment Co., Ltd. tasarım, üretim, araştırma ve geliştirme, satış ve uluslararası ticareti entegre eden bir filtre tedarikçisi ve mühendislik çözümü hizmet sağlayıcısıdır.Şirket, Çin'in Yuzhou City Henan eyaletinde 50 dönümlük bir alanı kaplamaktadır.

Yuwei Filter Equipment Co., Ltd.

Yuwei filtre ürünleri iki seri içerir:Filtre BasınvePaslanmaz çelik Filtre.

Filtre presi şunları içerir:Plaka ve Çerçeve Filtre Presi,Program Kontrollü Otomatik Hazne Filtre Presi,Membran Filtre Presi,Bant Filtre Presive benzeri.

Çin YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. şirket Profili 1

Çin YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. şirket Profili 2

Paslanmaz çelik filtre şunları içerir: Yaprak Filtre, Mum Filtre, Otomatik Yıkama Filtresi, Çoklu Medya Filtresi, Torba Filtre ve Kartuş Filtre vb.Bir sonraki adımda, teknolojik avantajlarımızı, gelişme hızını hızlandırmak, ürün kalitesini ve itibarını artırmak, tüm müşterilerimizi memnun etmeyi amaç edinmek için kullanacağız.

Stainless steel filter

Stainless steel filter

Ürünlerimiz ISO9001 standardına göre sertifikalandırılmıştır.Şirket kurulduğundan beri, her zaman "önce müşteri" iş felsefesine bağlı kaldık ve filtrasyon ekipmanlarının araştırma, geliştirme ve üretimine bağlıyız.

Birkaç yıllık geliştirmeden sonra, "Yuwei" filtresi, dünyada güçlü bir marka etkisine ve marka itibarına sahiptir.

Product Certificate

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Yuwei, ISO9001 kalite sistem sertifikasını geçti.Kuruluşundan bu yana, her zaman "önce müşteri" iş felsefesine bağlı kalmıştır ve kendini filtrasyon ekipmanlarının araştırma, geliştirme ve üretimine adamıştır.Ürünler, il ve belediye düzeyinde birçok kez değerlendirilmiş ve ilgili endüstri standartlarının öngördüğü performans göstergelerini tam olarak karşılamaktadır.Aynı zamanda, ürünlerimizin yüksek kalite, istikrarlı performans, kolay kurulum, eksiksiz çeşitler ve özellikler özelliklerine sahip olması için birçok yerli tasarım enstitüsü ile sürekli ileri teknoloji öğrenen ve ürünleri daha da geliştiren ve mükemmelleştiren teknik işbirliği ilişkileri kurduk. , ve seri geliştirme.Yıllarca süren inşaattan sonra şirket, araştırma ve geliştirme, üretim, satış ve satış sonrası hizmetleri entegre eden bilimsel bir yönetim sistemi oluşturmuştur.

 

Çin YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. şirket Profili 0

  • 2003.10Henan Eyaleti Bilim ve Teknoloji Departmanı tarafından onaylanan "Henan Eyaleti Yeni Katı-sıvı Ayırma Ekipmanları Mühendislik Teknolojisi Araştırma Merkezi" kuruldu.
  • 2010.07Şanghay World Expo Private Enterprise Pavilion'un "Parlayan Dünya Fuarı, Koordinatları Arıyor" etkinliğine katıldı ve "Kurumsal Parlaklık Matrisi Teşhir Duvarı" ve "Çinli Girişimcilerin Girişimcilik Kayıtları Teşhir Duvarı" seçildi.
  • 2010.12Şirket, şirketin üretim ve işleme yeteneklerini büyük ölçüde geliştiren yerli yüksek basınçlı enjeksiyonlu kalıplama filtre plakası üretim hatlarını tanıttı.
  • 2012.11Şirket, büyük proje ekibinin yeniden yapılandırılmasını gerçekleştirmiş, yönetim kademesini derinleştirmiş, proje ekibi sorumluluk sistemi ve temettü sistemini belirlemiş ve grup uyumu yeni bir düzeye ulaşmıştır.
  • 2013.06Yabancı gelişmiş akıllı üretim hattı teknolojisinin tanıtılmasıyla şirket, filtre pazar payında en üst sıralarda yer almaktadır.
  • 2013.08Kurumsal Vizyon: Yüzey işleme ve cilalama sektöründe lider olmaya çalışmak
  • 2014.12Ürün konsepti - mükemmellik, profesyonellik ve işçilik
  • 2016.08Hizmet konsepti - müşteri talebi bizim peşinde, müşteri talebi bizim hedefimizdir
  • 2017.05Henan Eyaleti Geliştirme ve Reform Komisyonu tarafından onaylanan "Henan Kurumsal Teknoloji Merkezi" kuruldu ve "Ulusal Yüksek Teknoloji Şirketi" olarak derecelendirildi.
  • 2018.04Şirket, geniş proje ekibinin yeniden yapılandırılmasını gerçekleştirmiş, yönetim kademesini derinleştirmiş, proje ekibi sorumluluk sistemi ve temettü sistemini belirlemiş ve grup uyumu yeni bir düzeye ulaşmıştır.
YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd.
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : Yuwei

No. Çalışanları : 900~1200

Yıllık satış : 2000000-3000000

Yıl kurulan : 2017

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. Sertifikalar Çin YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. Sertifikalar Çin YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. Sertifikalar Çin YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. Sertifikalar Çin YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. Sertifikalar Çin YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. Sertifikalar