aboutus

YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd.

YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd.
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
Ana Pazar: Dünya çapında
Markalar: Yuwei
No. Çalışanları: 900~1200
Yıllık satış: 2000000-3000000
Yıl kurulan: 2017
İhracat p.c: 60% - 70%
Hakkımızda
Giriş

Yuwei Filtre Equipment Co, Ltddır-dirtasarım, üretim, araştırma ve geliştirme, satış ve uluslararası ticareti entegre eden bir filtre tedarikçisi ve mühendislik çözümü hizmet sağlayıcısı.Şirket, Çin'in Yuzhou City Henan eyaletinde 50 dönümlük bir alanı kaplamaktadır.

 

Çin YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. şirket Profili 0

 

 

 

Yuwei filtre ürünleri iki seri içerir:filtre presi ve paslanmaz çelik filtre.

Filtre presi şunları içerir: plaka ve çerçeve filtre presi, program kontrollü otomatik oda filtre presi, membran filtre presi, kayış filtre presi vb.

Çin YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. şirket Profili 1

Çin YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. şirket Profili 2

 

Paslanmaz çelik filtre şunları içerir: yaprak filtre, mum filtre, otomatik yıkama filtresi, çoklu ortam filtresi, torba filtre ve kartuş filtre vb.Bir sonraki adımda, teknolojik avantajlarımızı, gelişme hızını hızlandırmak, ürün kalitesini ve itibarını artırmak, tüm müşterilerimizi memnun etmeyi amaç edinmek için kullanacağız.

Çin YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. şirket Profili 3Çin YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. şirket Profili 4Çin YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. şirket Profili 5

 

Ürünlerimiz ISO9001 standardına göre sertifikalandırılmıştır.Şirket kurulduğundan beri, her zaman "önce müşteri" iş felsefesine bağlı kaldık ve filtrasyon ekipmanlarının araştırılması, geliştirilmesi ve üretimine bağlıyız.

Birkaç yıllık geliştirmeden sonra, "Yuwei" filtresi, dünyada güçlü bir marka etkisine ve marka itibarına sahiptir.

Çin YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. şirket Profili 6

Çin YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. şirket Profili 7

 

Geçmiş

Yuwei, ISO9001 kalite sistem sertifikasını geçti.Kuruluşundan bu yana, her zaman "önce müşteri" iş felsefesine bağlı kalmıştır ve kendini filtrasyon ekipmanlarının araştırma, geliştirme ve üretimine adamıştır.Ürünler, il ve belediye düzeyinde birçok kez değerlendirilmiş ve ilgili endüstri standartlarının öngördüğü performans göstergelerini tam olarak karşılamaktadır.Aynı zamanda, ürünlerimizin yüksek kalite, istikrarlı performans, kolay kurulum, eksiksiz çeşitler ve özellikler özelliklerine sahip olması için birçok yerli tasarım enstitüsü ile sürekli ileri teknoloji öğrenen ve ürünleri daha da geliştiren ve mükemmelleştiren teknik işbirliği ilişkileri kurduk. , ve seri geliştirme.Yıllarca süren inşaattan sonra şirket, araştırma ve geliştirme, üretim, satış ve satış sonrası hizmetleri entegre eden bilimsel bir yönetim sistemi oluşturmuştur.

 

Çin YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. şirket Profili 0

  • 2003.10Henan Eyaleti Bilim ve Teknoloji Departmanı tarafından onaylanan "Henan Eyaleti Yeni Katı-sıvı Ayırma Ekipmanları Mühendislik Teknolojisi Araştırma Merkezi" kuruldu.
  • 2010.07Şanghay World Expo Private Enterprise Pavilion'un "Parlayan Dünya Fuarı, Koordinatları Arıyor" etkinliğine katıldı ve "Kurumsal Parlaklık Matrisi Teşhir Duvarı" ve "Çinli Girişimcilerin Girişimcilik Kayıtları Teşhir Duvarı" seçildi.
  • 2010.12Şirket, şirketin üretim ve işleme yeteneklerini büyük ölçüde geliştiren yerli yüksek basınçlı enjeksiyonlu kalıplama filtre plakası üretim hatlarını tanıttı.
  • 2012.11Şirket, büyük proje ekibinin yeniden yapılandırılmasını gerçekleştirmiş, yönetim kademesini derinleştirmiş, proje ekibi sorumluluk sistemi ve temettü sistemini belirlemiş ve grup uyumu yeni bir düzeye ulaşmıştır.
  • 2013.06Yabancı gelişmiş akıllı üretim hattı teknolojisinin tanıtılmasıyla şirket, filtre pazar payında en üst sıralarda yer almaktadır.
  • 2013.08Kurumsal Vizyon: Yüzey işleme ve cilalama sektöründe lider olmaya çalışmak
  • 2014.12Ürün konsepti - mükemmellik, profesyonellik ve işçilik
  • 2016.08Hizmet konsepti - müşteri talebi bizim peşinde, müşteri talebi bizim hedefimizdir
  • 2017.05Henan Eyaleti Geliştirme ve Reform Komisyonu tarafından onaylanan "Henan Kurumsal Teknoloji Merkezi" kuruldu ve "Ulusal Yüksek Teknoloji Şirketi" olarak derecelendirildi.
  • 2018.04Şirket, geniş proje ekibinin yeniden yapılandırılmasını gerçekleştirmiş, yönetim kademesini derinleştirmiş, proje ekibi sorumluluk sistemi ve temettü sistemini belirlemiş ve grup uyumu yeni bir düzeye ulaşmıştır.

Hizmet

Ücretsiz Satış Öncesi Danışmanlık / Ücretsiz Numune Testi

 

Yuwei Filter, 12 saat hızlı satış öncesi yanıt ve ücretsiz danışmanlık sunar.Kullanıcılar için her türlü teknik destek mevcuttur.
Ücretsiz Numune Filtreleme ve Test Etme mevcuttur.

 

Tüm distribütör ve kullanıcılara gelişen çözüm tasarımı sunuyoruz.

Üretimin Sıkı Kalite Kontrolü

Aşağıdakiler gibi gelişmiş test ekipmanlarını benimseyin: hazneli filtre presi, membran filtre presi, kartuş filtre, mum filtresi, torba filtre vb.

7-15 Gün Hızlı Teslimat
Seri üretim ve stok ve hazır ürünümüz var, bu ürünler için 5-7 gün hızlı teslimat süresi sunuyoruz.Büyük makine ve özel gereksinimler için, öncelikli müşteri olarak sizinle ticaret yapacağız ve kargonuzu ilk kez üreteceğiz.

24 Saat Satış Sonrası Servis
Ücretsiz garantili onarım (işçilik ve malzeme dahil): kalite garanti süresi boyunca ücretsiz onarım hizmeti ve kalite garanti süresinden sonra yedek parça ve bakım hizmeti için makul ücret.Ürüne ait kusurlarla ilgili sorumluluklarımızı asla muaf tutmayacağız.

 

Yanıt verme süresi: Kullanıcının bildirimini aldıktan sonra, satış sonrası 24 saat teknik destek sağlıyoruz.

 

Yedek parçalar: Müşterilere ürünlerle birlikte gerekli yedek parçalar sağlanmaktadır.

 

Ücretsiz teknik eğitim: Teknik personelimiz tarafından, ürünlerin donanım ve yazılımlarının düzenli işlemlerinde yetenekli olmalarını ve küçük sorunları tahmin edebilmelerini ve çözebilmelerini sağlamak için müşterilere ücretsiz olarak bütünleştirici ve normatif teknoloji eğitimi verilmektedir.

 

Telefonla inceleme: Satış sonrası ekibimiz, ürünlerin çalışma durumunu takip etmek ve gerekirse sorunları keşfetmek ve çözmek için garanti süresi boyunca her ay kullanıcıyı arayacaktır.

 

Yazılım yükseltme: kontrol sisteminin ömür boyu bakımı, sistem işlevlerinin sürekli iyileştirilmesi ve sürekli yazılım yükseltmeleri.
Kurulumun site talimat servisi mevcuttur.


Endüstriyel filtre ekipmanlarımız hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!Sorularınızı e-posta adresimize bekliyoruz: info@yw-wellfilter.com ve sizinle çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

 

Çin YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. şirket Profili 0

Ekibimiz

Yuwei, yüksek nitelikli profesyonel bir ekip için ilgili profesyonel üst düzey yetenek ve teknolojiyi bir araya getiriyor.Ar-Ge Bölümümüz, Kalite Kontrol Bölümümüz, Satış Sonrası Hizmet Bölümümüz, Üretim Bölümümüz ve Satış Bölümümüz var, toplamda yaklaşık 200 kişi.Yazılım geliştirme, donanım tasarımı ve ekipman testi profesyonel teknisyenlerimiz tarafından tamamlanır.İşimizin genişlemesi olarak, daha fazla arkadaşa hoş geldiniz.

 

Çin YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. şirket Profili 0

 

Eğitim tüm üyeler için temel bir kurstur ve yeteneklerimizi geliştirmemize ve hayatın güzelliğini bulmamıza yardımcı olmak için çeşitli eğitimler düzenleyeceğiz.Birlikte öğrendiğimiz ve çalıştığımız zamana değer veriyoruz.

 

Çin YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. şirket Profili 1

İletişim bilgileri