Ana sayfa ÜrünlerPlaka ve Çerçeve Filtre Presi

Elektrikli Hidrolik Pompa Çamur Susuzlaştırma Plakası ve Çerçeve Filtre Pres Makinası

Sertifika
Çin YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. Sertifikalar
Çin YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Elektrikli Hidrolik Pompa Çamur Susuzlaştırma Plakası ve Çerçeve Filtre Pres Makinası

Elektrikli Hidrolik Pompa Çamur Susuzlaştırma Plakası ve Çerçeve Filtre Pres Makinası
Elektrikli Hidrolik Pompa Çamur Susuzlaştırma Plakası ve Çerçeve Filtre Pres Makinası Elektrikli Hidrolik Pompa Çamur Susuzlaştırma Plakası ve Çerçeve Filtre Pres Makinası Elektrikli Hidrolik Pompa Çamur Susuzlaştırma Plakası ve Çerçeve Filtre Pres Makinası

Büyük resim :  Elektrikli Hidrolik Pompa Çamur Susuzlaştırma Plakası ve Çerçeve Filtre Pres Makinası

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: ÇİN
Marka adı: Yuwei
Sertifika: CE / ISO
Model numarası: YWGMZ
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Bubble Wrap / Ahşap Kasa
Teslim süresi: 20-25 iş günü
Ödeme koşulları: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Ayda 500 Birim

Elektrikli Hidrolik Pompa Çamur Susuzlaştırma Plakası ve Çerçeve Filtre Pres Makinası

Açıklama
İsim: Plaka ve Çerçeve Filtre Presi Tip: Şöhret ve Plaka

giriiş

Plaka ve çerçeve filtre presi, kimyasal dehidrasyonda kullanılan ilk makinedir.Plaka ve çerçeve filtre presi genellikle aralıklı çalışma, altyapı ekipmanına büyük yatırım ve düşük filtrasyon kapasitesi olmasına rağmen, büyük filtrasyon itici gücü, yüksek katı filtre keki içeriği, süzüntü avantajları nedeniyle bazı küçük kanalizasyon tesislerinde hala yaygın olarak kullanılmaktadır. netlik, yüksek katı geri kazanım oranı ve daha az koşullandırma ilacı tüketimi.

Özellikler

  1. Büyük yapı sertliği, düzgün çalışma, düşük gürültü.
  2. Gelişmiş konsantrasyon ön arıtma ekipmanı, düşük işletme maliyeti (çamur üzerinde iyi flokülasyon etkisi) ile donatılmıştır.
  3. Yerçekimi dehidrasyon alanı, gelişmiş malzeme dağıtıcısı ile donatılmıştır, böylece malzeme dağılımı düzgün olur, filtre kayışının ömrünü uzatır.
  4. Uzun yerçekimi dehidrasyon alanı ve kama dehidrasyon alanı ile, malzemenin pres alanında taşmamasını sağlamak için malzeme tamamen kurutulur.
  5. Silindir sistemi bilimsel ve düzenli olarak düzenlenmiştir, yerçekimi dehidrasyonu, kama dehidrasyonu ve pres dehidrasyonu, müdahale olmadan ayrı ayrı boşaltılır.Pres dehidrasyon silindiri çap oranı büyüktür ve dehidrasyon etkisi iyidir.Bu nedenle, büyük üretim kapasitesi, enerji tasarrufu ve yüksek verimlilik.
  6. Beslemeden çamur keki boşaltmaya kadar sürekli çalışma otomasyon derecesi, PLC arayüzü kurma ihtiyacına göre, mikrobilgisayar merkezi kontrolü kolaydır.
  7. Güç aktarım mekanizması, geniş bir hız düzenleme aralığına ve geniş uyarlanabilirliğe sahip mekanik veya frekans dönüşümlü kademesiz hız düzenlemesini benimser.
  8. Filtre kayışı, filtre kayışının dehidrasyon etkisini sağlamak için güvenilir geri yıkama cihazı ile donatılmıştır.

Başvuru

Application of hydraulic filter press

Uygulama: kimya, boya, petrol, seramik, ilaç, şeker, nişasta, boya, metalurji ve kanalizasyon arıtma.Plaka ve çerçeve filtre presi, büyük filtre kalıntısı sıkıştırılabilirliği olan veya neredeyse sıkıştırılamaz olan süspansiyona uygulanabilir.

Plaka ve çerçeve filtre presi için uygun olan süspansiyonun katı parçacık konsantrasyonu genellikle %10'un altındadır ve çalışma basıncı genellikle 0.3 ~ 1.6 mpa'dır ve özel basınç 3 mpa veya daha yüksek olabilir.

İletişim bilgileri
YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd.

İlgili kişi: Yuwei

Tel: +8613916133040

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)